טוֹלטֶק - הוצאה לאור

עמוד הבית

פרסומים  והזמנות

פרסומים עתידיים    

צור קשר 

כוח הכוונה - לפי וויין דייר

מחקר וספר שנולדו בהשראת קסטנדה

 הידע שהביא קרלוס קסטנדה בספריו (והתוספת לידע זה שהובאה בספרי נשות חבורתו: פלורינדה דונר וטאישה אבלאר) השפיע על רבים בעולם. הזכרתי בכמה מקומות את אמירתו של דיפאק צ'ופרה.
אדם נוסף, הנחשב גם הוא לאחד מהמורים הרוחניים המובילים היום במערב, וויין דייר, כתב ספר בהשראת שני משפטים שהוא נתקל בהם בספרו האחרון של קרלוס קסטנדה: "צדו הפעיל של האינסוף".
הספר הוא "כוח הכוונה" והוא יצא בעברית בהוצאת אופוס.
מתוך הפרק הראשון:
"[...] אני חש בהשפעתם העזה של שני משפטים שקראתי בספר של קרלוס קסטנדה. במשך שנים של כתיבה, פעמים רבות הזדמן לי לקרוא משפט שהנביט בי מחשבה מסוימת, אשר בסופו של דבר אילצה אותי לכתוב ספר חדש. בכל מקרה את שני המשפטים האלה בספרו האחרון של קסטנדה, צדו הפעיל של האינסוף, קראתי בזמן המתנה לפתיחת עורק סתום שגרם לי התקף לב קל.
מילותיו של קסטנדה היו: "הכוונה היא כוח הקיים ביקום. כאשר מכשפים (אלה הניזונים מהמקור) מאותתים לכוונה, היא באה אליהם וסוללת את הדרך להגשמה, כלומר מכשפים תמיד מגשימים את מה שהיה בדעתם לעשות".
כשקראתי את שני המשפטים הללו, נדהמתי מהתובנה ומהבהירות שהם העניקו לי באשר לכוח הכוונה. תארו לעצמכם שכוונה אינה משהו שאתם עושים, אלא כוח שקיים ביקום כשדה אנרגיה בלתי נראה! "
.
ניתן לקרוא את הפרק הראשון
כולו כאן.
 

------------------------------------


מוזמנים להתייחס